Misyonumuz

    Milyonlarca dolar ekonomik kayıplara ve büyük tazminatlara neden olan yangın mücadele masraflarını en kısa sürede en az seviyelere indirerek, insanlık ve doğa için yeni ekonomik kaynaklar oluşturabilmektir.

   Firmanın birincil amacı Bölgesel ve ülkesel düzeyde orman yangınlarını önleme ve  savunma konusunda risk analiz sistemleri ile makro analizler yapmak ve operasyonel birimler için kritik veriler üretebilmektedir. İkincil olarak ta geliştirilen Orman Yangın Risk Analiz Modeli’ (OYRAM) yazılımının ürettiği yangın risk haritalama sistemini dünya çapında yaygınlaştırmak ve mevcut yangın izleme ve koordinasyon merkezlerinin fonksiyonlarını desteklemektir.

    Geliştirilen sistem bugüne kadar kontrol ve izleme aşamasında Türkiye tarihinin en büyük orman yangınları da dahil  birçok büyük  orman yangını ile ilgili riskleri öngörebilmiştir.

    Firmamız 2022 yılı itibariyle orman yangın risk analizleri yaparak uluslararası boyutta gelecekte çıkabilecek olası büyük orman yangınlarını önlemeye yönelik faaliyetlerine başlamış profesyonel bir yangın danışmanlık firmasıdır.